Tko je tko u INAŠ-u

Siniša Koritnik

Siniša Koritnik

Predsjednik INAŠ-a

Zvonko Bartulović

Zvonko Bartulović

Predsjednik Skupštine INAŠ-a


IZVRŠNI SINDIKALNI POVJERENICI

Ivan Balen

Ivan Balen

Izvršni povjerenik

Hrvoje Lajh

Hrvoje Lajh

Izvršni povjerenik


Ivica Kotarac

Ivica Kotarac

Izvršni povjerenik

Mario Jelić

Mario Jelić

Izvršni povjerenik


Sandra Režić

Sandra Režić

Izvršni povjerenik


Zaposleni u INAŠ-u

Amir Mulić

Amir Mulić

Informatičar / Izvršni povjerenik TIFON

Ivica Pintarić

Ivica Pintarić

Pravnik sindikata


Branka Ščukanec

Branka Ščukanec

Voditelj računovodstva

Željka Zrilić

Željka Zrilić

Administrator

ČLANOVI TIJELA INAŠ-a

GLAVNO POVJERENIŠTVO
Bartulović Zvonko

- predsjednik Skupštine

Barešić Zoran

- glavni povjerenik SG PJ ZADAR

Belian Huzanić Mirta

- glavni povjerenik SG PZ AVH

Birin Benjamin

- glavni povjerenik SG PJ ŠIBENIK

Božek Marijan

- glavni povjerenik SG STSI

Brkljačić Marinko

- glavni povjerenik SG PJ GOSPIĆ

Brozović Tihomir

- glavni povjerenik SG PETROL

Bujanić Ljiljanka

- glavni povjerenik SG PJ VARAŽDIN

Car-Kolar Nadica

- glavni povjerenik SG MAZIVA

Doblanović Goran

- glavni povjerenik SG PJ PULA

Družijanić Nikica

- glavni povjerenik SG PJ DUBROVNIK

Granić Željko

- glavni povjerenik SG PJ ZAGREB

Grgić Helena

- glavni povjerenik SG PJ SOLIN

Gulan Jaroslav

- glavni povjerenik SG RNS

Jurković Ivica

- glavni povjerenik SG PJ RIJEKA

Mitok Irena

- glavni povjerenik SG TIFON

Kuzmić Ružica

- glavni povjerenik SG PJ SLAVONSKI BROD

Maršić Snježana

- glavni povjerenik SG CROSCO

Mihaljev Katarina

- glavni povjerenik SG PJ BJELOVAR

Nikšić Zvonko

- glavni povjerenik SG PJ OSIJEK

Ravlić Vesna

- glavni povjerenik SG TRS

Santo Zdenka

- glavni povjerenik SG PJ DARUVAR

Šipuš Josip

- glavni povjerenik SG PJ SISAK

Tomičić Mario

- glavni povjerenik SG PJ KARLOVAC

Torinek Vjekoslav

- glavni povjerenik SG POSLOVNE ZGRADE INA, DD

IZVRŠNO POVJERENIŠTVO
Koritnik Siniša

Predsjednik Sindikata

Bartulović Zvonko

Predsjednik Skupštine

Balen Ivan

Izvršni povjerenik

Kotarac Ivica

Izvršni povjerenik

Lajh Hrvoje

Izvršni povjerenik

Jurić Ivan

Izvršni povjerenik

Režić Sandra

Izvršni povjerenik

NADZORNI ODBOR
Belian Huzanić Mirta

Fabro Butigan Željka

Katura Vesna

Mitok Irena

Posavac Željka
STATUTARNI ODBOR
Brbatović Ivica

Delija Drago

Dobravac Aleksandra

Pintarić Ivica

SINDIKALNE GRUPE –POVJERENIŠTVO SINDIKALNIH GRUPA

1. Sindikalna grupa CROSCO
Snježana Maršić – GP
Danijel Furlan
2. Sindikalna grupa MAZIVA
Irwan Padmosoekarto – GP
3. Sindikalna grupa PJ BJELOVAR
Katarina Mihaljev – GP
Ivan Blažević
Darko Ančov
4. Sindikalna grupa PJ DARUVAR
Zdenka Santo – GP
Vlado Kržić
5. Sindikalna grupa PJ DUBROVNIK
Nikica Družijanić – GP
Ana Raguž
6. Sindikalna grupa PJ GOSPIĆ
Marinko Brkljačić – GP
Deana Krznarić
7. Sindikalna grupa PJ KARLOVAC
Mario Tomičić – GP
Luka Jurčić
Mario Mikulec
8. Sindikalna grupa PJ OSIJEK
Danijel Čuvalo – GP
Branimir Mušura
9. Sindikalna grupa PJ PULA
Goran Doblanović – GP
Robert Bernich
Danijel Peruško
10. Sindikalna grupa PJ RIJEKA
Ivica Jurković – GP
Gordana Inatović
Josip Katalinić
Siniša Kosić
11. Sindikalna grupa PJ SISAK
Josip Šipuš – GP
Mateja Krpačić
12. Sindikalna grupa PJ SLAVONSKI BROD
Ružica Kuzmić – GP
Katarina Dangubić
Darko Sokić
Zlatko Mikinac
Alen Manjarić
13. Sindikalna grupa ZADAR
Zoran Barešić - GP
Branko Barbaroša
14. Sindikalna grupa VINKOVCI
Zvonko Bartulović - GP
Slađana Pribičević
Hrvoje Krmek
15. Sindikalna grupa ŠIBENIK
Benjamin Birin - GP
Goran Troskot
16. Sindikalna grupa PETROL
Tihomir Brozović - GP
Tihomir Hubak
Nita Brozović
17. Sindikalna grupa VARAŽDIN
Ljiljanka Bujanić - GP
Robert Bregović
Ivica Podsečki
18. Sindikalna grupa STSI
Marjan Božek - GP
Ana Tunjić Špišić
Hrvoje Trputac
19. Sindikalna grupa ZAGREB
Željko Granić - GP
Andrea Horvatin
Dragan Božić-Uzelac
Tomislav Malarić
Kruno Dragun
Krešimir Knežević
Kristijan Ložnjak
Dario Bunjevac
Branko Perša
Alan Strajnar
20. Sindikalna grupa SOLIN
Helena Grgić - GP
Mario Unković
Nedo Milaković
Ivan Sedlar
Ivica Kovačević
21. Sindikalna grupa POSLOVNE ZGRADE INA, DD
Vjekoslav Torinek - GP
Branko Rogulj
Damir Janeković
22. Sindikalna grupa TIFON
Irena Mitok - GP
Milan Jureša
Ivo Blažević
Željka Šimić
23. Sindikalna grupa RNS
Jaroslav Gulan - GP
24. Sindikalna grupa TRS
Vesna Ravlić - GP
Željka Fabro-Butigan
Srđan Jambrešić
25. Sindikalna grupa POSLOVNE ZGRADE AVH
Mirta Belian Huzanić - GP
Ana Kompare
Jasenka Šimić
Milan Brajković
Diana Katić